Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Zwaluwen Jeugd Beker O17 1e ronde Groep 3 01

Zwaluwen Jeugd Beker O17 1e ronde Groep 3 01

Team G P
1 VVO JO17-2 1 3
2 Blauw Wit '66 JO17-1 1 3
3 Longa '30 JO17-3 1 3
4 De Tubanters 1897 JO17-2 1 3
5 Losser JO17-2 1 3
6 GFC JO17-2 1 3
7 SVBV JO17-1 1 3
8 SVZW JO17-2 1 3
9 Oranje Nassau JO17-3 1 3
10 ST: vv Montferland JO17-1 1 3
11 csv Apeldoorn JO17-3 1 3
12 SJO MEC/Bredevoort JO17-1 1 3
13 Hoevelaken JO17-2 1 3
14 Luctor Et Emergo JO17-2 1 3
15 Orion JO17-4 1 3
16 Blauw Wit JO17-2 1 3
17 Quick '20 JO17-3 1 3
18 SDOO JO17-1 1 3
19 Den Ham JO17-2 1 3
20 Loo JO17-1 1 3
21 ATC '65 JO17-3 1 3
22 Go Ahead Deventer JO17-2 1 3
23 SJO JCHW JO17-1 1 3
24 Voorwaarts T JO17-2 1 3
25 Epe JO17-3 1 3
26 Oranje Blauw JO17-1 1 3
27 Victoria Boys JO17-1 1 3
28 Warnsveldse Boys JO17-2 1 3
29 Reutum JO17-1 1 3
30 RODA '28 JO17-1 1 3
31 csv Apeldoorn JO17-4 1 3
32 FC Berghuizen JO17-1 1 3
33 Rohda Raalte JO17-3 1 3
34 Spcl. Brummen JO17-2 1 3
35 BAS JO17-1JM 1 3
36 Haarle JO17-1 1 3
37 HHC Hardenberg JO17-3 1 3
38 KCVO JO17-1 1 3
39 WVF JO17-3 1 3
40 Fortissimo JO17-1 1 3
41 Berkum JO17-4 1 1
42 CSV'28 JO17-3 1 1
43 FC Trias JO17-2 1 1
44 Hector JO17-1 1 1
45 Markelo JO17-2 1 1
46 Vosseveld JO17-1 1 1
47 De Treffers JO17-3 1 1
48 HC '03 JO17-1 1 1
49 Heumen JO17-1d 1 1
50 ZZC'20 JO17-2 1 1
51 Batavia '90 JO17-2 1 1
52 Unicum JO17-2 1 1
53 CSV '28 JO17-4JM 0 0
54 Nieuwleusen SV JO17-2 0 0
55 Ruurlo JO17-2 1 0
56 Fortissimo JO17-2 1 0
57 ST: SVV '56/Kloosterhaar JO17-1 1 0
58 Lemelerveld JO17-2 1 0
59 Quick '20 JO17-5 1 0
60 SJO Almen - Harfsen JO17-1JM 1 0
61 Horst FC JO17-2 1 0
62 Bergentheim JO17-2d 1 0
63 CSV '28 JO17-5JM 1 0
64 DES JO17-1 1 0
65 Nunspeet JO17-3 1 0
66 Robur et Velocitas JO17-3 1 0
67 WAVV JO17-1 1 0
68 ST: DVC'26/Sprinkhanen JO17-3 1 0
69 Tubantia JO17-3 1 0
70 Schalkhaar JO17-3 1 0
71 SV Twello JO17-2 1 0
72 SVI JO17-4JM 1 0
73 Diepenveen JO17-2 1 0
74 Groen Wit '62 JO17-2 1 0
75 Woezik JO17-3 1 0
76 SDV Barneveld JO17-4 1 0
77 BVC '12 JO17-1 1 0
78 Oranje Nassau JO17-4 1 0
79 De Esch JO17-2 1 0
80 RKHVV JO17-3 1 0
81 WVW JO17-1 1 0
82 MVV '69 JO17-1JM 1 0
83 Groen Wit '62 JO17-4 1 0
84 FC Dinxperlo JO17-2 1 0
85 avc Heracles JO17-2 1 0
86 Luctor Et Emergo JO17-3 1 0
87 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO17-2 1 0
88 ST Rietmolen/Lochuizen JO17-1 1 0
89 Sportlust Glanerbrug JO17-1 1 0
90 BWO JO17-4 1 0
91 Rood Zwart JO17-2 1 0
92 ST KSV/Erix JO17-1JM 1 0
93 SVVN JO17-2 1 0
94 Eldenia JO17-3 1 0
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!